FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Planuri Pentru Vacanta

se7en26.07.2009 21:28

ce planuri aveti pentru vara asta? sau unde ati fost deja?

 

 

eu pe 2 plec la Stoicikov & co timp de o saptamana, relativ ieftin. prin Antalya sau Grecia mai sunt preturi bune dar am vazut prea tarziu de-acum. oricum, de la cei care au mai fost la Nisipurile de Aur am auzit ca e ok. sper sa fie cat de cat seriosi bulgarii, daca vroiam teapa puteam sa ma duc la noi la mare.