Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata.
Inapoi la site
Arhiva Forum
›
Discuții roș-albastre
› La multi ani!Victoras Iacob
La multi ani!Victoras Iacob
stelista_cristea
14.10.2005 10:12
La multi ani!Victoras Iacob si cat mai multe bucurii alaturi de Steaua.
ADRIAN PACURAR
14.10.2005 10:31
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=1784
, incearca aici pe viitor.Mersi