In ultimile saptamani Ciobanul a luat mai multe decizii bune si a dat mai multe declaratii "decente" decat in toata perioda lui la Steaua. Am remarcat schimbarea dar totusi de ce aceasta schimbare? E urmarit de Bodu sau e altceva la mijloc? Pana acum sfaturi bune a mai primit el dar a facut cum l-a taiat capul. Ce are sau ce au in plus cel/cei care il sfatuiesc ce sa faca sau ce sa spuna de asculta de el?
Acum 1 an Gigi ar fi spus ca nu il intereseaza ce fac rapidul si Dinamo in Cupa UEFA iar anul asta declara ca se bucura pentru rezultatele lor. [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] e adus presedinte la Steaua. Lista ar mai putea continua putin. Ce se intampla? De unde vin ideile astea?
