23.07.2009 16:18
Sunt logat pe forum dar pe tracker nu apar ![]()
![]()
Sunt logat pe forum dar pe tracker nu apar ![]()
![]()
Sunt logat pe forum dar pe tracker nu apar
Din cate stiu eu , pe tracker iti faci alt cont
Cum ?
Cum ?
Te dai bine pe langa Azzido. Un curcan,o damigeana cu vin...te descurci tu ,ca esti baiat mare.
Poi zii nu ma lua la misto
Pai Vlad vorbea serios.
intri aici ca sa te de-loghezi
http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?act...c87a4ede2b23740
apoi te loghezi aici:
http://www.fcsteaua.ro/index/section/membe...ode/loginscreen
teoretic asa ar trebui sa mearga
si cum uploadez
ca sa uploadezi ceva pe tracker trebuie sa ai cont de uploader.