FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Problema

Bughinio23.07.2009 16:18

Sunt logat pe forum dar pe tracker nu apar :|

:steagcruce:

r3fl3x23.07.2009 16:33
Sunt logat pe forum dar pe tracker nu apar :|

:steagcruce:

 

Din cate stiu eu , pe tracker iti faci alt cont

Bughinio24.07.2009 08:25

Cum ?

vlad24.07.2009 08:40
Cum ?

 

 

Te dai bine pe langa Azzido. Un curcan,o damigeana cu vin...te descurci tu ,ca esti baiat mare.

Bughinio24.07.2009 11:35

Poi zii nu ma lua la misto

Maye24.07.2009 11:58

Pai Vlad vorbea serios.

George Stan24.07.2009 12:31

intri aici ca sa te de-loghezi

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?act...c87a4ede2b23740

 

apoi te loghezi aici:

http://www.fcsteaua.ro/index/section/membe...ode/loginscreen

 

 

teoretic asa ar trebui sa mearga

Bughinio24.07.2009 15:48

si cum uploadez

Dragoshel24.07.2009 15:57

ca sa uploadezi ceva pe tracker trebuie sa ai cont de uploader.