Avand in vedere reclama pe care o faci si locul de unde trimiti mesajele, e probabil sa ai cam tot ce se vehiculeaza pe aici, daca ma intelegi
Noroc ca si noi (adica eu, mai mult, ca restul....) adunam meciuri. Recent, am luat si eu Steaua-Dinamo 2-1 (1989), dar si Steaua-Goteborg 5-1. Nu de alta, dar 300 USD respectiv 100 USD e un pic cam mult
P.S. Al meu Steaua-Goteborg e in romana
Bafta acolo !
as vrea sa am toate meciurile dar n-am cum 
da, postez din afara Romaniei, dar nu vad care-i problema in sine. daca vrei sa-mi dai un ban, nu te jena , ban my ip ! :lol:
zici ca $100 e "cam mult" , pai tu daca platesti cuiva $100 ca sa-l cumperi , il dai pe urma cu $15 ?? come on !! :lol:
$100 chiar si $300 nu-i o suma imensa, depinde insa de buzunaru' fiecaruia.
asa cum cineva din Romania nu-si poate permite sa plateasca un amarit de $15 , la fel de bine, altcineva poate sa dea si $300 pe un meci foarte, foarte rar, din arhiva fotbalului romanesc ( de exemplu, finala din 1988 , o ai ? )
daca ai meciul intreg Steaua-goteborg 5-1 in romana , de ce nu faci copii pe dvd si imparte gratuit la toata lumea de pe forum ? :wink: