12.10.2005 07:34
La meciul cu Valerenga de la Constanta m-a intrebat un baiat in peluza daca sunt George de la fcsteaua. I-am spus ca da, dar nu a apucat sa-mi zica cine e el. Sunt curios. Asa ca, daca vrei, scrie-mi pe privat cine esti, sau chiar aici, ca sa nu mor de curiozitate ![]()
