FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

pt cel cu care m-am intalnit la Constanta :)

George Stan12.10.2005 07:34

La meciul cu Valerenga de la Constanta m-a intrebat un baiat in peluza daca sunt George de la fcsteaua. I-am spus ca da, dar nu a apucat sa-mi zica cine e el. Sunt curios. Asa ca, daca vrei, scrie-mi pe privat cine esti, sau chiar aici, ca sa nu mor de curiozitate :)

Ultras_Fever12.10.2005 09:26

nu's eu cel care te-a intrebat la cta, dar sunt curios unde stai tu la meciurile Stelei?

SteauaToronto13.10.2005 23:17

Hai sa ghicesc si eu nu cumva o fi FanSteaua4Life???

FanSteaua4Life14.10.2005 05:12
Hai sa ghicesc si eu nu cumva o fi FanSteaua4Life???

Nu am fost eu...Nu il cunosc personal pe George... :wink: