Inchiriez autocar/autocare de la 49-75 locuri dotate cu AC si unele chiar cu dozatoare de bere. Coincidenta sau nu, unele au scaunele ros-albastre deci sunt dedicate unor suporteri
. Preturile pornesc de la 0.8E pana la 1.2 E/km in functie de dotari/nr.stele/nr locuri. Sunt de fabricatie 2008, 2007, 2000, 1992
Autocarele au 2-3-4 stele si va asteapta pentru deplasari la meciuri, evenimente, nunti (ca deh, si stelistii se casatoresc
).
Pentru detalii postati pe topic, dati PM sau telefon 0763-906-904 si va dau detalii + unde puteti vedea imagini+filme cu autocarele.
In plus va stau la dispozitie si autovehicule pt transport marfa: sprintere, etc
ps: daca postul e considerat "deplasat pt aceasta rubrica" rog a se sterge. Nu ma supar, tot stelist raman ![]()
Bafta tuturor!
