11.07.2009 12:51
Daca aveti chef sa jucati fifa 2008 am facut un turneu.
Trebuie sa va faceti cont sa va uitati ce echipe sunt disponibile la rubrica Echipe si id-uri si sa scrieti echipa pe care ati aleso si id-ul vostru la inscrieri!
Daca aveti chef sa jucati fifa 2008 am facut un turneu.
Trebuie sa va faceti cont sa va uitati ce echipe sunt disponibile la rubrica Echipe si id-uri si sa scrieti echipa pe care ati aleso si id-ul vostru la inscrieri!