FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fifa 2008

fredysteaua11.07.2009 12:51

Daca aveti chef sa jucati fifa 2008 am facut un turneu.

 

Trebuie sa va faceti cont sa va uitati ce echipe sunt disponibile la rubrica Echipe si id-uri si sa scrieti echipa pe care ati aleso si id-ul vostru la inscrieri!

 

http://fifacup.findtalk.net/