FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noul Mod De Vizionare Al Mesajelor, Un Mare Lol

Kellerman11.07.2009 07:23

Deci lol. Nu am mai intrat pe forum de cateva zile si acum cand am intrat vroiam sa vizitez un topic iar spre surprinderea mea vad doar un mesaj pe pagina iar restul erau afisate asa:

 

9bfbl0.jpg

 

Imi explica si mie cineva ce se intampla? ce naiba e cu prostia asta, trebuie sa dau click pe fiecare post sa mi-l arate? o porcarie mai mare ca asta nu ati putut face?

 

Reveniti va rog la vechiul format era mult mai bun.

psr11.07.2009 07:42

In bara cu numelei topicului ai butonul pentru "Optiuni". Selectezi de acolo Mod de afisare standard si se rezolva problema.

Kellerman11.07.2009 07:44

Ah gata. Thanx :P