11.07.2009 07:23
Deci lol. Nu am mai intrat pe forum de cateva zile si acum cand am intrat vroiam sa vizitez un topic iar spre surprinderea mea vad doar un mesaj pe pagina iar restul erau afisate asa:

Imi explica si mie cineva ce se intampla? ce naiba e cu prostia asta, trebuie sa dau click pe fiecare post sa mi-l arate? o porcarie mai mare ca asta nu ati putut face?
Reveniti va rog la vechiul format era mult mai bun.
