FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FL.DUMITRU VREA SA PLECE?!?!

_LOVEST_08.10.2005 04:50

Fl.Dumitru a primit recent oferta din bulgaria de la Litex Loveci si ar dori sa plece nefiind multumit de postura de rezerva si de salariul de 'doar' 100000 euro.Ar dori o marire consistenta a acestuia,probabil la nivelul lui Radoi.

SteauaToronto08.10.2005 08:59