FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pulez, Baaa!

Stanici10.07.2009 09:52

Doar dati un click, nu e mare scofala. Meritati-va locul in rai, ba!

 

http://concurs.opublicitate.ro/Loredana

 

Fane10.07.2009 09:53

E clar,l-am pierdut si p`asta..... :blink:

Azzido10.07.2009 17:26

ti-ai fumat mintile ?

:unsure: