FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FL.DUMITRU VREA SA PLECE?!?!

_LOVEST_08.10.2005 03:45

Fl. Dumitru a primit recent oferta de la Litex Loveci si ar vrea sa paraseasca Steaua nefiind multumit de postura de rezerva si de salariul sau de 'DOAR'100.000 euro.Ar dori o marire consistenta pentru a ramane la Steaua.

_LOVEST_08.10.2005 04:53

DIN PARTEA MEA POATE SA DUCA SI ASA NU MAI ARE LOC IN ECHIPA.POATE LUAM CEVA PE EL SI CUMPARAM SI NOI PE CINEVA DE VALOARE.

Bodanel08.10.2005 05:30

Daca nu vrea sa lupte pentru un post de titular sa ne lase. Noi am avut rabdare cu el si acum nu vrea sa se lupte cu Nicolita pt un post de titular. HUO HUO.

Bogdan4Steaua08.10.2005 05:51

Este sigura sursa?

I.N.Money08.10.2005 06:19

Pai in iarna ii expira contractul ...daca e sa place macar sa nu plece gratis.

SteauaToronto08.10.2005 09:01