08.10.2005 03:45
Fl. Dumitru a primit recent oferta de la Litex Loveci si ar vrea sa paraseasca Steaua nefiind multumit de postura de rezerva si de salariul sau de 'DOAR'100.000 euro.Ar dori o marire consistenta pentru a ramane la Steaua.
Fl. Dumitru a primit recent oferta de la Litex Loveci si ar vrea sa paraseasca Steaua nefiind multumit de postura de rezerva si de salariul sau de 'DOAR'100.000 euro.Ar dori o marire consistenta pentru a ramane la Steaua.
DIN PARTEA MEA POATE SA DUCA SI ASA NU MAI ARE LOC IN ECHIPA.POATE LUAM CEVA PE EL SI CUMPARAM SI NOI PE CINEVA DE VALOARE.
Daca nu vrea sa lupte pentru un post de titular sa ne lase. Noi am avut rabdare cu el si acum nu vrea sa se lupte cu Nicolita pt un post de titular. HUO HUO.
Este sigura sursa?
Pai in iarna ii expira contractul ...daca e sa place macar sa nu plece gratis.