08.07.2009 06:26
Am infiintat si eu un forum , cu ceva munca , deoarece nu prea le aveam cu phpbb-ul , dar usor usor am reusit sa-l perfectionez !!
cine vrea sa acceseze forumul , sa dea click pe urmatorul : http://www.sou.totalh.com
SoU inseamna Stars of the Univers , o mica inspiratie tot din numele Stelei ![]()
