Salut,
Dupa cum spune si titlul topicului, aici se poate discuta despre tot ce tine de "fenomen", fie ca e vorba despre peluzele romanesti sau cele din afara.
Tin sa precizez ca scopul acestei sectiuni este sa se discute putin dar bine, scurt si la obiect, fara caterinca sau discutii inutile.
De asemenea, cu toate ca nu cred ca este necesar sa precizez, in niciun caz aici nu se vor posta informatii sensibile, despre incidente, coregrafii, mesaje care se vor face, nume sau adrese ale celor care posteaza aici.
Motivele nu cred ca merita sa fie enuntate, fiind evidente. Pana la urma este un forum protejat, dar nu este 100% sigur.
In ultimul rand, daca considerati ca se merita, invitati-va si prietenii sa isi faca cont pe site si sa le dam acces. Daca au cont, dati un semn si li se va da acces.
PS: sectiunea asta constituie o incercare de a filtra putin persoanele care isi dau cu parerea despre peluze si fenomenul ultra.
Sper sa fie de bun augur si sa nu fim nevoiti sa renuntam la aceasta idee.
