FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Þska Sofia - Steaua 2 - 1 (1 - 0)

Virgil06.07.2009 05:06

Marti 7 iulie 2009, de la 19:30, in ultimul meci al turneului de pregatire din Austria, Steaua lui Cristiano Bergodi va intalni cunoscuta echipa bulgara TSKA Sofia.

Dupa 3 victorii in primele 3 meciuri, o asteptam cu infrigurare si pe a patra, cea care va incununa talentul de mare antrenor al lui Bergodi, talentul si eforturile tinerilor jucatori si experienta fara de care aceasta frumoasa echipa nu ar mai avea acelasi suflu si desigur nici rezultatele nu ar fi pe masura.

 

 

fredysteaua06.07.2009 07:54

ca sa respectam un alogritm acum ar trebui 0-0 :))

dar poate crestem dinou si dam 2-0 acum, 3-0 la turci in meciul de prezentare si 4-0 lu ujpest in europa league :X

valentin2day07.07.2009 14:56

sper sa crestem in joc fata de meciul cu Zagreb, cand am suferit in anumite momente.

de asemenea sper sa-l vad in primul 11 si pe Ochirosii, baiatu asta merita un loc de titular

clausblaus07.07.2009 15:50

Merg pe mana baietilor nostri....3-1!!!

Lari07.07.2009 15:56

Io zic ca nu primim gol nici in meciu' asta.

Daniel-Ionut07.07.2009 15:59

3-0 :oleole:

andrey_ptm_steaua07.07.2009 16:06

zapata-Balan-rada-Baciu-filip-Banel-bicfalvi-ionescu-Ochirosii-rusu-Stancu

valentin2day07.07.2009 16:11
zapata-Balan-rada-Baciu-filip-Banel-bicfalvi-ionescu-Ochirosii-rusu-Stancu

deci incepe cu echipa a doua

oricum, mai bine ca nu face n-spe mii de schimbari in timpul meciului

andrey_ptm_steaua07.07.2009 16:15

sper sa confirme Ochirosii forma buna iar Balan sunt curios sa vad daca e in stare de ceva

crysty1407.07.2009 16:25

Unde vedem si noi meciu'? ms.

andrey_ptm_steaua07.07.2009 16:26
Unde vedem si noi meciu'? ms.

gsp TV

crysty1407.07.2009 16:30

Mersi, cine mai e interesat, si nu are gsp... http://www.free-TV.go.ro/

gio_stgloria07.07.2009 16:45

gol tska

radusteaua2307.07.2009 17:49

2-0 pentru TSKA SOFIA

crysty1407.07.2009 17:53

Hai ca incepem sa ne revenim...

Maye07.07.2009 17:55

Balan e depasit!

Ronnie07.07.2009 18:18

2-1, gol Romeo Surdu dupa o greseala foarte mare a defensivei celor de la TSKA Sofia.

AlleXyS07.07.2009 18:40

foarte buna infrangerea asta :steag_sah_mic: si nu ma refer ca-mi place sa ia bataie Steaua , ca doar sunt stelist de cand ma stiu .... ma refer ca la meci a fost si antrenorul ungurilor , si cu infrangerea asta si-a facut o impresie gresita despre Steaua , o sa stea mai relaxat vazand ca si Steaua poate fi batuta , dar in meciul oficial Steaua va spulbera Ujpestul cu multe ocazii , si cu goluri de peste 3 reusite in tur , parerea mea :steag_cruce_invers:

si apropo , din acest meci , tot o Steaua a castigat :)) pentru cei ce nu stiu TSKA sau CSKA este Steaua Bulgariei , asa cum si CSKA Moskova estea Steaua Rusiei , asa cum si Steaua Bucuresti este Steaua Europei de Est :X:X

red&blue_boy08.07.2009 04:50

Da,un meci nu prea relevant,avand in vedere ca Steaua a jucat cu multe rezerve.Dar,sa vedem in continuare ce facem.

D4v1dstelist09.07.2009 11:22
foarte buna infrangerea asta spper intr-o revvenire.si nu ma refer ca-mi place sa ia bataie Steaua , ca doar sunt stelist de cand ma stiu .... ma refer ca la meci a fost si antrenorul ungurilor , si cu infrangerea asta si-a facut o impresie gresita despre Steaua , o sa stea mai relaxat vazand ca si Steaua poate fi batuta , dar in meciul oficial Steaua va spulbera Ujpestul cu multe ocazii , si cu goluri de peste 3 reusite in tur , parerea mea

si apropo , din acest meci , tot o Steaua a castigat pentru cei ce nu stiu TSKA sau CSKA este Steaua Bulgariei , asa cum si CSKA Moskova estea Steaua Rusiei , asa cum si Steaua Bucuresti este Steaua Europei de Est :X:X

 

Hai sa iti zic ceva.Din amicalele acestea,doar cel cu TSKA si cu Dinamo Zagreb sunt de aceeasi valoare.Si am facut o victorie si o infrangere.Celelalte meciuri arata ca in sfarsit batem si echipele mici,ceea ce sper ca vom face si cu Ujpest,insa am aratat ca deocamdata Steaua tot nu se poate baza pe juniori in absolut toate meciurile.Stiu cum se motiveaza Steaua in meciurile mari,si vazand ca castiga si in meciurile cu echipe slabe,unde se facea mereu de cacao,