05.07.2009 02:22
Am onoarea si placerea sa va anunt ca in aceasta seara am creat noul site al ligii. Va astept pe toti sa cititi, sa lasati comentarii si sa va bucurati de ceea ce va oferi acest site.
Mai multe nu va spun pentru ca mesajul de bun venit de pe site va, va da toate detaliile.
Asadar, noul site este: http://diviza-fantastica.blogspot.com
De asemenea acolo veti avea ocazia sa vizitati prin intermediul unor linkuri din partea dreapta si blogul meu personal.
Cu respect,
Admin-ul ligii DicaSorin
