FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Radoi, la Steaua pana in 2008 pe salariu regesc

Kobiy05.10.2005 12:22

Mirel Radoi a semnat cu Steaua prelungirea contractului pana in anul 2008. El va primi un salariu de 250.000 de dolari pe sezon!

Contractul lui Radoi expira la Steaua in 2005, iar Ciobanul a hotarat sa ii ofere un nou angajament pe trei ani, valabil pana in 2008.

 

Radoi va primi un salariu de 250.000 de dolari pe an si devine cel mai bine platit fotbalist din Divizia A.

__________________________Sursa:Onlinesport.ro

montreal05.10.2005 13:31

de bine,

putem pastra in tara jucatorii de valoare.

Felicitari pentru Radoi! miscare buna pentru Berbecali, sa vedem si continuarea

ADRIAN PACURAR05.10.2005 18:00
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=1770 , poate aici putem continua cu discutiile despre Radoi.Multumesc