FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Program Steaua 2

«12»
godsaveultras02.03.2010 22:18
In etapa viitoare Steaua intalneste Dinamo 2 pe teren propriu! :naughty:

 

exista varianta sa se joace tot la Mogosoaia ca deh in Romania se poate schimba orice de la o secunda la alta

 

gabitzubrasov04.04.2010 09:56

as vrea sa stiu dc nu se mai ocupa nimeni de programul echipei Steaua 2 (nu o spun cu rautate).multumesc :steag_sah_mic:

MoWeed04.04.2010 09:58

S-au redus salariile Gabitzule si asa protestam

gabitzubrasov04.04.2010 11:52

cine ne poate spune daca programul dp siteul oficial este 100% real.ma intereseaza meciul cu breaza care conform lor e marti 13 aprilie de la 11.00 :sick: .astept un raspuns.mersi

peskaru 4 VPM ciobane15.04.2010 15:51

Imi cer scuze ca postez aici .

Vreau sa va rog daca puteti sa veniti pr 1 mai la giurgiu la meciul dintre echipa gazda si Steaua 2 .

Eu sunt din giurgiu si impreuna cu cativa prieteni din oras vrem sa facem niste bannere si o mica coregrafie prin care sa continuam protestul Anti-cioban si prin care sa ironizam echipa locala cu ai carei lideri de galerie nu ne aflam chiar in conditii bune ,deoarece la un meci cu delta tulcea nu ne-a lasat sa afisam niste mesaje .

Va rog sa-mi raspundeti sa vad cam pe cati ne vom putea baza .

 

PS: Banii de panza si vopsea si cele ce mai trebuie le vom lua noi (eu si prietenii mei ) , voi trebuie doar sa ne onorati cu prezenta .

Daniel-Ionut19.04.2010 16:49
:finger::finger::finger: nu le mai dau 5 lei pe bilet!, imi pare rau pentru acei tineri, dar...
*Alecs*19.04.2010 17:56

Nu vrei sa-ti vand eu abonamentul ca sa vezi pe gratis restul meciurilor ? Ca si-asa nu mai recuperez eu banii pe el :D

bogdanbog19.04.2010 18:06

Il dau mai ieftin :D

«12»