Un mic update in ceea ce priveste fostul user god:
Respectivul utilizator din Ploiesti e atat de disperat dupa FIFA si dupa acest campionat incat... Cel mai bine cred ca e sa va enumar conturile:
god
sevlow24
nikolaev85(recent)
Si astea doar din cate tin minte. Faptul ca a intrat un nou ploiestean pe aici nu e ceva ce trebuie sa va mire. Omul ala va iubeste foarte mult 
Inseamna ca acest campionat de FIFA e foarte bun si foarte puternic. Felicitari lui Ionut pentru ca s-a ocupat de el, ca l-a pus pe picioare si ca il tine bine si felicitari voua, utilizatorilor, pentru seriozitatea si implicarea in acest campionat.
Daca as avea si eu o masinarie mai puternica cred ca m-as baga si eu. Dar nu am mai jucat un fifa de prin 2006 asa ca.... 
p.s.
Adriano31
Trimite-mi te rog un mesaj privat sau posteaza aici numele fostului tau cont sau cu adresa de ip folosita inainte.Ip-ul tau spune ca esti nou pe site.
Vad ca esti online. Daca intr-o saptamana nu imi trimiti mesajul cu ce ti-am cerut o sa te consider o noua clona a lui god si vei fi banat!