FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Inscrieri

«12»
i0nutz8302.07.2009 15:27

FCSteaua.ro declara deschisa sesiunea de inscrieri pentru - probabil - ultimul sezon de fifa 2009.

Startul noului campionat va fi dat in jurul datei de 15 iulie.

 

cerinte obligatorii:

- seriozitate, varsta minima 18 ani

- vechime forum minim 1 an + activitate pe forum

- jocul fifa 2009 instalat fara patch-uri, addon-uri, prostii

- ip rootabil

- conexiune buna la net

- id de messenger

 

Este suficient sa postati aici id-ul vostru de messenger. Veti fi contactati in jurul datei de 12 iulie de useri abilitati pentru testare.

Dany's03.07.2009 07:57
IMPORTANT: Userii retrasi (indiferent de momentul campionatului) nu au drept de inscriere pentru urmatorul sezon.

 

Acum am observat..Astept sezonul viitor si sa speram ca o sa avem un joc mai bun, cu un gameplay tip pes.Spor la treaba.

mihai141103.07.2009 16:10

ultimul ionut?

BADboySteaua03.07.2009 18:21

ultimul ca apare fifa 2010 ;))

mihai141104.07.2009 10:19

pai 15 iulie este estimarea inceperii noului campionat,fifa stiu ca apare prin octombrie aproximativ

Allexx10x05.07.2009 08:31

id: niculaeflorinel

 

i'm back :))

adriano3105.07.2009 08:50

am si io o problema : am avut cont pa site-ul asta da nu mai stiam id. parola. nimic si mi-am facut altu acu si as vrea sa particip si io la campionat daca se poate

id: adrian_george1990

mersi

 

 

da dar nu mai stiu nici ce nick aveam :|

ronaldo_020105.07.2009 17:34

banuiesc,ca nu vei fi acceptat la testari,scrie clar cont de un an:|

i0nutz8305.07.2009 18:13

@adriano13: Da-mi un pm cu mai multe detalii, putem face sapaturi. Daca ai avut intr-adevar cont rezolvam cumva, daca nu, ne pare rau...

mihai141106.07.2009 09:31

dar cu limba romana nu mai e cerinta,baiatul asta face grave greseli

RobYnho06.07.2009 10:28

E din Ploiesti. : ))

mihai141106.07.2009 11:00

asa nebun sa fie god:))?

Adrian06.07.2009 11:15

Un mic update in ceea ce priveste fostul user god:

 

Respectivul utilizator din Ploiesti e atat de disperat dupa FIFA si dupa acest campionat incat... Cel mai bine cred ca e sa va enumar conturile:

 

god

sevlow24

nikolaev85(recent)

 

Si astea doar din cate tin minte. Faptul ca a intrat un nou ploiestean pe aici nu e ceva ce trebuie sa va mire. Omul ala va iubeste foarte mult :D

 

Inseamna ca acest campionat de FIFA e foarte bun si foarte puternic. Felicitari lui Ionut pentru ca s-a ocupat de el, ca l-a pus pe picioare si ca il tine bine si felicitari voua, utilizatorilor, pentru seriozitatea si implicarea in acest campionat.

 

Daca as avea si eu o masinarie mai puternica cred ca m-as baga si eu. Dar nu am mai jucat un fifa de prin 2006 asa ca.... :))

 

 

p.s.

 

Adriano31

 

Trimite-mi te rog un mesaj privat sau posteaza aici numele fostului tau cont sau cu adresa de ip folosita inainte.Ip-ul tau spune ca esti nou pe site.

Vad ca esti online. Daca intr-o saptamana nu imi trimiti mesajul cu ce ti-am cerut o sa te consider o noua clona a lui god si vei fi banat!

i0nutz8307.07.2009 08:23

Lucrurile sunt destul de clare in opinia mea.

Ori ne spune ce user a avut, ori procedam cum a propus Adrian mai sus.

 

PS Ms Adrian :x

 

LE

 

Ma gandesc sa lasam totusi liber la inscrieri, mai ales ca e perioada asta de vacanta, vedem cine ar fi tentat, verificam la sange si cine stie, poate gasim si ceva baieti valabili ;)

DannY_107.07.2009 09:35

Salutare :hai_steaua: Forza Steaua :)

steaua_utarad.JPG

ronaldo_020107.07.2009 10:00

bine ai revenit danny:D

fredysteaua07.07.2009 10:11

dar dc nu faceti si de fifa 08 ? :D ce daca a trecut vremea lui...multi prefera 08 !:D

ronaldo_020107.07.2009 11:02

imediat trecem la 2010:)

Sunny07.07.2009 19:00

.....am citit cerintele crede-ma chiar de 2 ori greseala mea a fost ca nu am formulat un pic mesajul meu pentru ca nu am putut la momentu respectiv ... si am lasat msj-ul citind ce a spus i0nut mai sus cu lasare libera la inscrieri ..... nu tin neaparat sa intru in campionat pot astepta si 1 an sau cat e nevoie ...ms oricum

ady_ultras07.07.2009 20:05

da campionat de PES nu se face ?:|

i0nutz8308.07.2009 17:22

OFF: Am inceput si eu sa joc PES, dar pe wii ...

 

Interesant :)

mihai141109.07.2009 05:25

e altceva pe console :), mai ales pt cine are si plasma cu hd full

crist3a09.07.2009 14:00

as vrea sa revin si eu, dar imi primesc placa de baza noua peste vreo saptamana cam asa. daca intarzie, cam cat timp am pentru a fi testat?

abia ce m-am retras acu vreo luna- doua, sper ca nu m-ati uitat:))

Dany's09.07.2009 22:17

Eu am vazut ca nu ai voie sa te inscrii dupa ce te retragi sezonul anterior... daca se fac exceptii cu atat mai bine, ma bag si eu. :notangel:

bubutza10.07.2009 10:41
Eu am vazut ca nu ai voie sa te inscrii dupa ce te retragi sezonul anterior... daca se fac exceptii cu atat mai bine, ma bag si eu. :notangel:

 

da tu de ce te-ai retras? Nu cred ca ai avut probleme cu pc-ul.

«12»