FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Payment.aiss.ro

Azzido24.06.2009 05:13

http://payment.AISS.ro/ nu este finalizat.

George, facem un efort si punem pe picioare sistemul de plati prin sms ?

mie mi se pare o idee buna si ar fi mult mai convenabil sa efectuam platile pe net sau prin sms, decat sa stam la coada la brd

lbj24.06.2009 11:10

asta clar, totusi sa vedem cum e si cu comisioanele. nu mai stiu cum era prin sms, dar parca aveau niste comisioane destul de mari :). Oricum, ar trebui sa venim in ajutorul utilizatorilor si sa le oferim cat mai multe variante de plata. Dupa ce o sa termin cu licenta o sa incerc o reorganizare a asociatiei pe care am promis-o de mai mult timp, dar chiar n-am avut cand :)