24.06.2009 05:13
http://payment.AISS.ro/ nu este finalizat.
George, facem un efort si punem pe picioare sistemul de plati prin sms ?
mie mi se pare o idee buna si ar fi mult mai convenabil sa efectuam platile pe net sau prin sms, decat sa stam la coada la brd
