23.06.2009 19:23
Joci vreun joc online de tip browser? eu joc unul ...la inceput mi s-a parut naspa... dar dupa ia m-a fascinat! :X http://star-battle.org
. Creaza-ti propria planeta si cucereste universul!
Joci vreun joc online de tip browser? eu joc unul ...la inceput mi s-a parut naspa... dar dupa ia m-a fascinat! :X http://star-battle.org
. Creaza-ti propria planeta si cucereste universul!