FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Star-battle

pikard23.06.2009 19:23

Joci vreun joc online de tip browser? eu joc unul ...la inceput mi s-a parut naspa... dar dupa ia m-a fascinat! :X http://star-battle.org

. Creaza-ti propria planeta si cucereste universul!