FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Help!

carminastan11.06.2009 12:52

Ma, deci situatia este in felul urmator: astia de la QCNS ma dau afara (have no idea why :| ) . dac astiti vreun post ceva de web developer, php programmer, din astea, ziceti-mi si mie.

Cam asta ar fi CV-ul daca foloseste cuiva: http://cv.bestjobs.ro/carmina_stan/cvengleza

 

tia

Azzido12.06.2009 23:16

sincer, eu nu am auzit de vreun post liber pe partea de web developer dar daca aud...

succes !

carminastan24.06.2009 14:10

found \:d/

lbj24.06.2009 15:29

unde? ce? :))

carminastan24.06.2009 15:33
lbj24.06.2009 16:11

hahahhahaha, asta nu e jocul ala de e disperat andy dupa el?

Azzido24.06.2009 18:10

yeee, Carmina face cineste ! pam, pam :bananadance:

carminastan24.06.2009 20:08
hahahhahaha, asta nu e jocul ala de e disperat andy dupa el?

ba daaaaaaaaa. mwahahahahahahaha. nu m-am decis daca sa ii sterg contul sau sa-l distrug in chinuri (intai ii iau din bani, gold) apoi sanatate si tot asa.

lbj24.06.2009 22:01

ahahahahhaha...iti zic eu, mai bine il chinui. ii iei din gold, ii dai ban cateva ore, ii dai restrictii, etc. moare :))

George Stan03.02.2011 19:44

Daca auziti ceva, ma intereseaza si pe mine. Nu ma da nimeni afara, dar as vrea sa ma dau singur :) Asa ca daca stie cineva ceva, vreun zvon despre un job minunat disponibil, aici e cv-ul: http://goo.gl/wvMRH

 

In principiu ma intereseaza front end designer (web, ui etc) dar am cunostinte decente de developer.

 

PS: promit destrabalare la primul salariu pentur referral si prietenii lui

 

Lari03.02.2011 20:16

Va cauta TVR un programator pentru "minunatul" lor site. Daca vei mai fi interesat cand se va scoate postul la concurs (nu se stie inca clipa aia fantastica), promit sa dau un semn.

 

SUCCES!