Ma, deci situatia este in felul urmator: astia de la QCNS ma dau afara (have no idea why
) . dac astiti vreun post ceva de web developer, php programmer, din astea, ziceti-mi si mie.
Cam asta ar fi CV-ul daca foloseste cuiva: http://cv.bestjobs.ro/carmina_stan/cvengleza
tia
