08.06.2009 08:22
Dovada care arata ca Becali doar profita de acest club si nu il finanteaza.
www.gsp.ro/fotbal/Liga-1/sponsor-principal-peluza-141849.html
Unde sunt cei 600 de mii de euro lunar care spui ca te costa clubul domnule Becali??
Ai bagat in buzunar numai in acest an 12-14 milioane de euro.Acesta situatie este de 3 ani de zile.
Nu ai bagat nici un leu.Fu-tuti mortii ma-tii.
