Pe cat de bun antrenor este, pe atat de modest este ca selectioner Razvan Lucesc, in opinia mea.
Am cateva intrebari la care nu gasesc raspuns:
1. Ce cauta Florescu la echipa nationala?!
2. Ce cauta Florescu in primul 11 al echipei nationale?!
3. De ce nu este Torje la echipa nationala, poate cel mai in forma jucator din Liga 1 la ora actuala?
4. Unde joaca Cocis de este titular in echipa nationala?
5. De ce atacul Romaniei este format din 2 jucatori care inscriu extrem de rar la echipele lor de club? Gen Marica, Niculae, Bilasco...
6. De ce nu sunt adusi si jucatori tineri precum Torje, Mihai Costea, Ionita, Stancu (abia a fost chemat acum de Lucescu) etc?
7. De ce Florin Costea nu era chemat la echipa nationala in momentul in care nu era accidentat?
8. DE CE NU S-A FORMAT UN PRIM 11? Este ultimul meci amical acesta cu Turcia! A trecut un an si ceva de zile de cand a fost numit Razvan ca selectioner.