Propun crearea unui fond de bani pentru proteste impotriva patronului Becali.
Strangerea de fonduri langa stadion,internet,banca....Promovarea acestui fond prin toate mijloacele.Ce bine ar fi daca o parte din suporteri in loc sa plateasca biletul ar finanta un astfel de fond de bani. Un asemenea proiect poate fi foarte util si care poate pune suporterii la egalitate cu patronul.Folosirea banilor pentru accesul la emisiuni TV,proteste,manifeste.....Dati in judecata asa zisul patron.Nu stiu cum se poate constitui un asemenea fond de bani?Poate prin o fundatie?
