Constat cu insatisfactie ca de cand oficialii site-ului intervin ori de cate ori cineva deschide un subiect legat cat de cat de subiectele existente,il inchid si fac trimitere la subiectul "mama",discutiile s-au cam blocat pe forum.
O fi mai bine asa ?
Eu cred ca nu e benefic sa tii un subiect la infinit, pentru ca spui de doua ori ce ai de spus si gata.
Si pe urma e greoi stilul asta,in care trebuie sa citesti 20-30 de posturi pentru a fi la curent cu ce se discuta si apoi sa-ti spui si tu parerea.
Mie asa mi se pare si as dori sa cunosc si alte pareri.

(cand nu a intervenit nimic e gri
). Ca sa te duca direct la ultima postare, nu apesi pe titlul topicului (pt ca asa ajungi sa citesti cele 300 de posturi pe care le stii) ci pe icoana