FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Elvis si Steaua ..... cum suna ?

cristianotopeanu02.10.2005 16:01

Cam ciudat sa-mi fac reclama, dar daca cineva doreste DVD-uri cu filmele artistice ale lui Elvis (in afara de cele 4 care nu sunt inca editate), sau documentare, sau ORICE album audio (inclusiv duble si raritati), sa ma contacteze (sute de albume, zeci de DVD-uri si zeci de VCD-uri).

 

 

La fel si pentru meciurile urmatoare:

Romania-Anglia 0-0 '85

Benfica-Steaua 2-0 '88

Steaua-Galatasaray Istanbul 4-0 '89

Steaua-Milan 0-4 '89

Grecia-Romania 0-0 '89

Steaua-Anderlecht 3-0 '86

Steaua-Barcelona 2-0 '86

Steaua-Dinamo Kiev 1-0 '87

Steaua-National 4-2 '97 (Finala Cupei)

Steaua-Rapid 2-2 (4-2) '99 (Finala Cupei)

Steaua-Spartak Moscova 3-0 '88

Sparta Praga-Steaua 1-5 '88.

Steaua-IFK Goteborg 5-1 '89

 

 

Fac precizarea, utila cred, ca meciurile de fotbal le ofer DOAR contra altora din aceeasi perioada cu cele dorite de voi.

 

Cristian Otopeanu (c***@***)