FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NU CONTEAZA CU CINE PICAM TRECEM DE ORICINE!!!

alex_lef01.10.2005 18:26

Io zic ca aici in Ghencea nimeni nu face fata (ma refer la echipele actuale calificate in UEFA) asa ca nu-mi fac probleme . As vrea sa vad as.roma la Bucuresti :wink:

PS: DE EVITAT SEVILLA CA NE OMOARA IN REST IO ZIC CA AVEM SANSE CU ORICINE

Bodanel01.10.2005 18:57

Dar nu stiu in ce masura vom face fata si in campionat si in UEFA daca rezervele nu isi intra odata in mana ca unii au valoare dar din anumite motive nu o prea arata.