Dupa meciul de ieri impotriva celor de la Callatis Mangalia incheiat cu victoria ros-albastrilor, echipa a doua a promovat matematic in Liga 2a.
Felicitari baietilor!
Dupa meciul de ieri impotriva celor de la Callatis Mangalia incheiat cu victoria ros-albastrilor, echipa a doua a promovat matematic in Liga 2a.
Felicitari baietilor!
Felicitari!!! Sa vedem acum pe cine promoveaza la echipa mare dintre jucatorii talentati. Sper ca Filip , Mustata , Pedriel si Rusu sa ajunga sa prinda ma ides echipa mare si sa nu ne dezamageasca.
Felicitari baietilor. Unii ar trebui incercati si la echipa mare; la fel cum unii de la echipa mare ar trebui sa joace la Steaua 2
Felicitari baieti!
E bine ca echipa a 2-a va juca in esalonul secund.
Liga a2-a e cu mult peste a3-a ![]()
felicitari micilor stelisti.am vazut cativa jucatori pe acolo carora n-ar strica sa li se dea o sansa si la prima echipa.ma refer in mod special la filip.