FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua 2 A Promovat In Liga 2a

Ronnie30.05.2009 09:42

Dupa meciul de ieri impotriva celor de la Callatis Mangalia incheiat cu victoria ros-albastrilor, echipa a doua a promovat matematic in Liga 2a.

 

Felicitari baietilor!

Robinson Rufay Zapata30.05.2009 09:55

Felicitari!!! Sa vedem acum pe cine promoveaza la echipa mare dintre jucatorii talentati. Sper ca Filip , Mustata , Pedriel si Rusu sa ajunga sa prinda ma ides echipa mare si sa nu ne dezamageasca.

MoWeed30.05.2009 09:55

Felicitari baietilor. Unii ar trebui incercati si la echipa mare; la fel cum unii de la echipa mare ar trebui sa joace la Steaua 2

Daniel-Ionut30.05.2009 15:58

Felicitari baieti!

E bine ca echipa a 2-a va juca in esalonul secund.

Liga a2-a e cu mult peste a3-a ;)

old_school_ultras30.05.2009 19:56

felicitari micilor stelisti.am vazut cativa jucatori pe acolo carora n-ar strica sa li se dea o sansa si la prima echipa.ma refer in mod special la filip.