29.05.2009 18:07
Aici vom discuta despre seria Pro Evolution Socces.
Dupa parerea mea este mult peste FIFA , singurul capitol la care cei din urma dominand fiind licentele si meniul.
Aici vom discuta despre seria Pro Evolution Socces.
Dupa parerea mea este mult peste FIFA , singurul capitol la care cei din urma dominand fiind licentele si meniul.