FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii Despre Pro Evolution Socces (pes)

razvan2829.05.2009 18:07

Aici vom discuta despre seria Pro Evolution Socces.

Dupa parerea mea este mult peste FIFA , singurul capitol la care cei din urma dominand fiind licentele si meniul.