Eu zic ca Steaua cu mult noroc ar putea ajunge ushor in finala Cupei UEFA!!! Presimt ca anul acesta o echipa de la noi va castiga Cupa UEFA!!!! Sthiu ca pare SF dar Steaua anul trecut ce lung parcurs a avut !!! Sa speram ca anul acesta se va investi bani multi ca sa luam UEFA !!! pana aici SF !!! Rapid a eliminat Fayenoord care era o echipa care candida la FINALA CUPEI UEFA !!! Si mai sthim ca Steaua are de obicei noroc la extrageri !!! dar ne-ar trebui noroc si in timpul meciurilor ca sa inscriem din faze fara sa mai ratam atata !!! Iacob , Radoi sunt ceo mai buni din lotul actual !!! si Dica , Nicolita joaca extraordinar dar in atac pe langa Iacob ne-ar mai trebui inca un Neaga pe vremuri !!!
