FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu cine ati vrea sa joace Steaua in grupe ???

Lexus01.10.2005 04:07

Cu oricare inafara de castigatoarea entitre a cupei UEFA !!!! si nici contra Shantior Donetc !!! Asta este parearea mea!!![/b]

Virgil01.10.2005 04:10

Sigur ca da.Trebuie sa joace,daca norocul va fi cu noi,cu cele mai slab cotate echipe.

I.N.Money01.10.2005 04:55

As prefera 2 echipe bune si 2 mai slab cotate...

ADRIAN PACURAR01.10.2005 05:29

Blocat s-a inceput discutia asta pe alt topic.