01.10.2005 04:07
Cu oricare inafara de castigatoarea entitre a cupei UEFA !!!! si nici contra Shantior Donetc !!! Asta este parearea mea!!![/b]
Cu oricare inafara de castigatoarea entitre a cupei UEFA !!!! si nici contra Shantior Donetc !!! Asta este parearea mea!!![/b]
Sigur ca da.Trebuie sa joace,daca norocul va fi cu noi,cu cele mai slab cotate echipe.
As prefera 2 echipe bune si 2 mai slab cotate...
Blocat s-a inceput discutia asta pe alt topic.