FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pe Ei Pe Ei......

mbind27.05.2009 20:48

http://booster7041.sunphoto.ro/

ajutati-ma sa facem curat intr-un fost loc de vis.trimiteti un e-mail primarului comunei bolotesti vrancea,Stefan sichin cu indemnul sa-si faca curat.lupta Steaua!poate la anul se trezeste uriasul ros-albastru!