Am citit de curand (miercuri 28 sept.) un articol cum ca nea Gigi ar vrea sa devina actionar majoritar sau patron la Universitarea Cluj!
Si mai zicea in ziarul respectiv( nu-mi aduc aminte ce ziar) ca Becali vrea sa aduca de la anul echipa din Cluj in prima Liga! sa bage bani in ea acum iar in sezonul viitor sa se bata pt promovare in A!! Sa fie asta un semn ca se uita ciobanul pe site-ul asta si a vazut ca nu il mai vrem aici? oricum daca va pleca sper sa lase Steaua pe mainile unui om competent!
Bine acolo scrie ca el isi va pune oamenii lui in consiliul de administratie dar eu cred ca nuva pleca de la Steaua fiinca noi iesim totusi in Europa iar "U" Cluj nici macar nu scoate capul prin divizia A!!
