28.09.2005 20:43
eu unul sunt contra Gigi pt ca da niste declaratii belicoase , lipsite de adevar .....(de multe ori mai si minte) nu-l intereseaza cupa , cu valerenga nu vine la meci , etc
eu unul sunt contra Gigi pt ca da niste declaratii belicoase , lipsite de adevar .....(de multe ori mai si minte) nu-l intereseaza cupa , cu valerenga nu vine la meci , etc
Este un topic care se numeste Topic despre Gigi/MM/Galeria! Te rog sa postezi acolo!