FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

pro sau contra jiji

steaua_forewer28.09.2005 20:43

eu unul sunt contra Gigi pt ca da niste declaratii belicoase , lipsite de adevar .....(de multe ori mai si minte) nu-l intereseaza cupa , cu valerenga nu vine la meci , etc

SteauaToronto28.09.2005 20:45

Este un topic care se numeste Topic despre Gigi/MM/Galeria! Te rog sa postezi acolo!