FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua Il - Callatis Mangalia 2 - 0 ( 1 - 0 )

Ronnie25.05.2009 12:33

Steaua II va intalni vineri, 29.05.2009, in penultima etapa formatia de pe locul 12 Callatis Mangalia. Steaua mai are nevoie de un singur punct pentru a promova matematic in Liga a 2a, ceea ce ar insemna cea mai mare performanta din istoria acestei echipe.

 

 

MoWeed25.05.2009 13:49

Sper sa bata si sa promoveze odata...

 

@Ronnie

 

La anul vine Steaua 2 si la tine la Bacau...de 2 ori :D

Ronnie25.05.2009 13:50

Doar o singura data Mo, Stiinta Bacau e joaca la Roman si oricum pica in C. :)

razvan2829.05.2009 18:04

Nu prea mai conteaza....din ce stiu sunt deja promovati asa ca acum mai joaca decat pentru palmares

Oricum in viitorul foarte apropiat sper ca jumatate din Steaua II sa joace la echipa mare...multi din acesti pusti merita sa imbrace tricoul Stelei mai mult decat unii

Ronnie29.05.2009 19:28

Echipa secunda a Stelei a invins-o astazi, cu scorul de 2-0, pe Callatis Mangalia, si a promovat matematic in Liga a II-a, cu o etapa inainte de final. Autorii golurilor formatiei pregatite de Leonard Strizu si Cornel Ionescu au fost Pedriel (min. 31) si Vaduva (min. 85).

Lari29.05.2009 19:31

BRAVO BAIETI!!!

 

Multumim Pedriel! Daca s-a insistat atata cu Banel, Lovin si alte petarde, si tu meritai cu prisosinta mult mai multe sanse!

MoWeed29.05.2009 19:32

Felicitari!

 

Ar trebui incercati si unii jucatori de la echipa a 2-a, mai slabi decat Banel, Lovin, Dayro si Semedo nu au cum sa fie....