sunt la facultate in Timisoara. am vrut sa merg la Poli-Steaua in sectorul rezervat galeriei Stelei pentru a-mi sustine echipa de suflet si pentru a evita sectoare in care toata lumea injura pe Steaua sau se bucura la nereusitele stelistilor sau la golurile polistilor. m-am strecurat printre polisti pana la intrare la sector unde, stupoare: "domnul Argaseala ne-a cerut sa nu lasam decat pe cei care au buletin de Bucuresti sa intre pentru ca nu vrea sa fie multi, deoarece instiga la violenta". am fost nevoit sa privesc meciul dintr-o tribuna unde am avut parte de ce m-am asteptat. ii urez "domnului" Argaseala numai "sanatate si toate cele bune". daca pana acum mai aveam putin respect pentru el, acum a cazut de tot in ochii mei.
