23.05.2009 18:19
Vreau daca se poate insera sub poza mea mesajul "trup si suflet pentru culori" . Imi cer scuze daca exista deja un topic facut pe aceasta tema , dar nu l-am gasit
thx
Vreau daca se poate insera sub poza mea mesajul "trup si suflet pentru culori" . Imi cer scuze daca exista deja un topic facut pe aceasta tema , dar nu l-am gasit
thx
o sa ti-l poti insera singur, dar asta o sa se intample cand o sa ai 500 de postari.
thx . se poate inchide ![]()