FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Braila - Steaua Il 0 - 1 ( 0 - 0 )

MoWeed22.05.2009 11:28

Urmatorul meci va fi astazi cu echipa SC CF Braila in deplasare.

Steaua II este liderul seriei a doua din Liga a III-a avand un punct peste Rapid II dar si un meci mai putin. Adversara noastra de azi se afla pe locul 9, avand 3 infrangeri si o remiza in ultimele 4 meciuri.

 

In tur rezultatul a fost de 2-0 pentru Steaua II.

Ronnie22.05.2009 19:56

SC Braila SA 0-1 Steaua II

Unicul gol al partidei a fost marcat de Lucian Filip in minutul 74.

 

"Am marcat dupa o lovitura de colt. Gazdele au respins, eu am preluat pe piept si am sutat. Sunt foarte fericit. Avand in vedere ca trebuie sa mai obtinem un punct in urmatoarele doua partide ca sa promovam matematic, cred ca nu va fi dificil sa obtinem acest lucru. Plus ca jucam ambele meciuri pe teren propriu. Obiectivul nostru este cel putin sa nu retrogradam sezonul viitor", a declarat autorul golului, Lucian Filip.

sursa:stelisti.ro

Robinson Rufay Zapata22.05.2009 20:31

Macar ei sa castige...

Daniel-Ionut23.05.2009 16:18

Si din cate imi dau seama Steaua II a promovat in Liga 2 :yeahh:

PS: Pe ce teren vor juca in Liga 2? :hmmm:

MoWeed23.05.2009 16:23

Pe acelasi teren pe care joaca si acum. Nu iti trebuie licenta pentru Liga a 2-a...