FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Scrieti formula cu care ati vrea ca Steaua sa intre in teren

Lexus26.09.2005 09:09

Formula mea : Hamutovski , Ogararu , Nesu , Radoi , Ghionea , Dica , Paraschiv , Lovin , Bostina(Fl. Dumitru), Iacob , Dinita !!!

ADRIAN PACURAR26.09.2005 10:05

e cam acelasi lucru cu acest topic http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=1688.