26.09.2005 08:55
Lipsa de curaj, proasta alcatuire a echipei si gafele personale ale unui talentat jucator, ne-au pus piedică in fata unei echipe norvegiene pe care Valerenga a ciufulit-o in ultimul timp.Calificarea meritată in grupele UEFA,de care sunt sigur,este deci umbritade usurinta cu care am ratat o mare sansă de a fi in grupele Champions League.
