FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua București-Valerenga

Stelistul 2226.09.2005 08:55

Lipsa de curaj, proasta alcatuire a echipei si gafele personale ale unui talentat jucator, ne-au pus piedică in fata unei echipe norvegiene pe care Valerenga a ciufulit-o in ultimul timp.Calificarea meritată in grupele UEFA,de care sunt sigur,este deci umbritade usurinta cu care am ratat o mare sansă de a fi in grupele Champions League.

FanSteaua4Life26.09.2005 08:58

mai este un topic identic...

George Stan26.09.2005 08:59

Se discuta aici. Topic blocat.

 

P.S. Iti schimbi singur avatarul sau ti-l schimb eu? Cum facem? :)