FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Este un pas bun pentru site !!!

Lexus25.09.2005 16:34

Cand totushi vom putea avea daca se va putea si noi formate video live !!! Ar fi ceva !!! Doamne da sa avem formate video !!! Si inca ceva daca se poate, Imnul oficial al Stelei sa fie dat pe prima pagina si sa fie ascultat fara download !!! MULTUMESC !!!

FanSteaua4Life25.09.2005 17:32
FORTA Steaua !!! Daca am ratat CUPA atunci sa avem CAMPIONATUL !!! SPRE 23 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Esti c-am zgarcit...ai uitat de primavara europeana...sau poate chiar Cupa UEFA... :wink:

iancu dragosh25.09.2005 18:08

Apropo de imnul oficial al Stelei. Ar trebui macar noi suporterii sa avem o initiativa pentru compunerea unui astfel de imn. Din pacate in acest moment nu avem asa ceva ci o melodie oficiala. Celor care au compus-o si au ales-o acveasa melodie nu poate fi imn. Imul sau oda este un gen muzical, ca si menuetul, rondelul si altele. Are o anumita structura melodica care trebuie respectata. Nu doresc sa intru in detalii tehnice insa este trist ca un club de talia Stelei nu beneficiaza de acest drept.

armanovici21.11.2005 14:18

Nu vorbeste cineva cu Viziru sa ne compuna un imn daca este cu adevarat suporter stelist...dar sper sa nu fie despre Nicoleta luciu ci mai bine despre lacrimi de iubire pt culorile ros-albastre :P