Cand totushi vom putea avea daca se va putea si noi formate video live !!! Ar fi ceva !!! Doamne da sa avem formate video !!! Si inca ceva daca se poate, Imnul oficial al Stelei sa fie dat pe prima pagina si sa fie ascultat fara download !!! MULTUMESC !!!
