12.05.2009 13:58
Salut! Daca doresti sa fi managerul unei echipe de fotbal manager online iti propun sa intri in Romanian League, cel mai tare campionat Xpert. Site-ul oficial este www.romanianleague.ro unde gasesti informatii despre cum sa te inregistrezi. Tot acolo mai gasesti si unele canale TV precum si GSPTV. Forzza Steaua!!! www.romanianleague.ro
