11.05.2009 13:07
Nu mai pot sa ma loghez pe tracker si nu stiu de ce. Inca apar in userlist dar chiar daca incerc sa recuperez parola (pe care n-am uitat-o dar nu mai merge sa intru cu ea) nu primesc nici un mail...
Si peste toate nici macar mesaj lui azzido nu pot sa-i trimit. Ce drak se intampla?
Multumesc anticipat...!
