FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Probleme Logare

_yang11.05.2009 13:07

Nu mai pot sa ma loghez pe tracker si nu stiu de ce. Inca apar in userlist dar chiar daca incerc sa recuperez parola (pe care n-am uitat-o dar nu mai merge sa intru cu ea) nu primesc nici un mail...

Si peste toate nici macar mesaj lui azzido nu pot sa-i trimit. Ce drak se intampla?

Multumesc anticipat...!

Azzido12.05.2009 12:15

pe tracker nu mai e nevoie sa te loghezi.

daca ai cont pe forum, o sa fii logat cu el.

incearca sa te deloghezi pe forum, apoi sa te loghezi din nou, apoi intra pe tracker.

in mod normal o sa mearga

_yang13.05.2009 06:29

Pai si contul dinainte...?

Aaaa... Gata s-a rezolvat!

Multumesc!