23.09.2005 08:00
Dar nu de cine trebuie. Trist ce a ajuns formatia asta. Doamne fereste sa ne-ntoarcem la perioada mereu zambitorului Paunescu sau la echipa celor 11 pitici gras platiti din timpul lui Piti! Desi daca nu se va face ceva concret de catre conducere, nu mai avem mult si acolo ne trezim.
important este ca parerile noastre sunt publicate si prin presa...
Dar sa nu uitam recenta greseala a prosportului cu "mujic-ul" ca sa nu mai spunem de altele
No Coment