FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Suntem bagati in seama...

UltraSS23.09.2005 08:00
nick200523.09.2005 09:41

Dar nu de cine trebuie. Trist ce a ajuns formatia asta. Doamne fereste sa ne-ntoarcem la perioada mereu zambitorului Paunescu sau la echipa celor 11 pitici gras platiti din timpul lui Piti! Desi daca nu se va face ceva concret de catre conducere, nu mai avem mult si acolo ne trezim.

UltraSS23.09.2005 14:00

important este ca parerile noastre sunt publicate si prin presa...

Bodanel26.09.2005 18:16

Dar sa nu uitam recenta greseala a prosportului cu "mujic-ul" ca sa nu mai spunem de altele

FanSteaua4Life26.09.2005 19:09

No Coment