06.05.2009 21:07
cumpar 3 bilete la sud, daca ma poate ajuta cineva astept un mesaj pe privat.
cumpar 3 bilete la sud, daca ma poate ajuta cineva astept un mesaj pe privat.
cumpar si eu 3 pt meciul cu Dinamo ! la SUD !
parca zicea ca mai are cineva un bilet la SUD da doar unul daca tin eu bine minte.Am inteles ca astazi s-au inchis casele de bilete ca nu mai erau de nici un fel