FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete Sud

aditaSS06.05.2009 21:07

cumpar 3 bilete la sud, daca ma poate ajuta cineva astept un mesaj pe privat.

fredysteaua07.05.2009 07:30

cumpar si eu 3 pt meciul cu Dinamo ! la SUD !

AndyTytanBoys07.05.2009 14:34

parca zicea ca mai are cineva un bilet la SUD da doar unul daca tin eu bine minte.Am inteles ca astazi s-au inchis casele de bilete ca nu mai erau de nici un fel