FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cumpar Fulare De Colectie, Speciale

ultras_ghencea06.05.2009 12:24

M-ar interesa sa cumpar unele fulare mai vechi, pe care nu le am la colectie. M-ar interesa din prima poza fularele 3,4(4 in mod special),5 si 7(7 in mod special) iar din a doua poza fularele 4 si 5 (5 ma intereseaza in mod special)(nu stiu daca nu este acelasi cu fularul 7 din prima poza). Astept aici sau pe pm ofertele voastre. O zi buna!

tn2_71029555_Colectie_09_2007_Steaua_02.jpg

tn2_1302900242_Colectie_09_2007_Steaua_03.jpg

ultras_ghencea15.05.2009 08:43

up! chiar nu vinde nimeni? :-s

old_school_ultras30.05.2009 21:14

iti pot face eu cadou fularul cu Steaua suprema daca esti colectionar.eu nu pun asa mare pret pe ele.

 

 

ultras_ghencea11.06.2009 14:38

chiar nimeni nu vinde?? :(

ultras_ghencea15.06.2009 13:12

up

ultras_ghencea14.09.2009 07:31

inca valabil!

stanca_alinush17.12.2010 16:51

Daca te intereseaza am un fular ce l-am primit cadou de la seful galeriei steliste in '86.

E fularul pe care il avea la gat cand Steaua a castigat "cupa intersisa cainilor". Daca te intereseaza ii fac poze si ti le trimit. Ce zici? (nu il ai in poza pe asta)