05.05.2009 20:31
Am vazut mai nou ca in ligasexy Steaua este pe locul 3 (momentan) dupa ce administratorii au demascat un caz grav de voturi generate prin sripturi ce facea ca Otopeniul si alte asemenea "echipe" cu "multi" suporteri sa fie in fata Stelei. Acum se pare ca Steaua chiar are o sansa mare sa ajunga pe locul 1. In concluzie haideti sa votam si s-o aducem pe locul 1 unde ii este locul.
