FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

topicuri

punkrock23.09.2005 03:00

ba dar voi inchideti toate topicurile pe care le deschideti? oare din ce motiv?

Darius_Stelistul16.02.2006 09:59

Iti spun eu dece.Toti si-au deschis acum cate un topic numai sa isi vada numele acolo.Si au fost inchise de moderatorii siteului.