FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cand daca nu acum!!

weber_p21.09.2005 16:25

Am avut ocazia sa ne batem joc de giulesteni sa-i umilim sa le distrugem din moral pt meciul cu echipa mare a lor! Daca nu luam in serios acest trofeu atunci cand baieti?? Domnule Becali Cupa Romaniei e un trofeu ce sta foarte bine in vitrina clubului!! De ce vreti sa va bateti joc de ea??

Domnule Capitan Radoi cand o sa jucati si pt suporteri nu numai pt bani?? aceste intrebari o sa ramana pt a mia oara fara raspuns! de ce sa ne mai punem aceste intrebari? Oricum noi strigam in tribune noi ne luam bataie de la jandarmi noi facem eforturi financiare ca sa aveti voi suporteri in tribuna peste tot!! in orice deplasare!!

Si mai intreb o ultima data DACA NU ACUM ATUNCI CAND??